Asistent marketingu

Do obchodního oddělení hledáme pracovníka na pozici Asistent marketingu.

Náplň práce
• Spolupráce na marketingových aktivitách společnosti
• Propagace značky na sociálních sítích
• Správa redakčních systémů
• SEO, správa kampaní
• MKT průzkum
• MKT analýza
• e-mailing
• Správa databáze kontaktů v informačním systému
• Příprava propagačních předmětů
• Spolupráce na přípravě konferencí/veletrhů
• Tvorba šablon, příprava marketingových podkladů
• Příprava dokumentů

Požadujeme
• VŠ vzdělání ekonomického směru
• Aktivní znalost anglického jazyka (úroveň B1/B2), výborná znalost českého jazyka (schopnost psaní článků, propagačních textů)
• Znalost práce na PC, zejména znalost MS Office, grafických programů
• Řidičský průkaz sk. B
• Smysl pro detail, pečlivost
• Samostatnost a zodpovědnost
• Vhodné pro absolventy

Nabízíme
• příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
• zázemí moderní biotechnologické společnosti
• sick days
• stravenky / stravování v blízkosti pracoviště
• místo výkonu práce Brno
• nástup možný ihned

Profesní životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce zasílejte na e-mail: info@geneproof.com Do předmětu uveďte hledanou pozici „Asistent marketingu".
Děkujeme za Váš zájem o společnost GeneProof a.s.
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.