Manažer certifikace zdravotnických prostředků

Hledáme pracovníka na pozici Manažer CE IVD.

Náplň práce

Zajištění certifikace a registrace in vitro diagnostických prostředků (IVD) v rámci regulace EU
• Zajištění certifikace a registrace na trzích mimo EU
• Analýza a komunikace požadavků regionálních autorit
• Zodpovědnost za komunikaci a přípravu potřebné dokumentace v rámci společnosti
• Zastupování společnosti při jednání s notifikovanými osobami (NB) a jinými lokálními autoritami
• Účast na certifikačních auditech NB a jiných autorit
• Spolupráce s ostatními odděleními společnosti
• V budoucnu příprava certifikace FDA a prekvalifikace WHO

Požadujeme

• VŠ vzdělání v oblasti biologie, farmacie nebo biochemie
• Velmi dobrá znalost problematiky registrace IVD, EU regulace IVD a normy ISO 13485
• Aktivní znalost anglického jazyka (min. úroveň B2), další jazyk výhodou
• Výhodou znalost FDA, WHO, příp. dalších lokálních autorit
• Na pozici se mohou hlásit osoby se ZTP
• Pozice NENÍ vypsána pro absolventy
• Pozice je vhodná i pro uchazeče ze zahraničí

Nabízíme

• Práce v rostoucí české biotechnologické společnosti
• Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu, zázemí špičkově vybavených laboratoří
• Zajímavé, motivující finanční ohodnocení
• Služební telefon
• Jazykové kurzy
• Podpora vzdělávání, školení, kurzů
• Sick days
• Občerstvení na pracovišti
• Stravenky / stravování v blízkosti pracoviště
• Místo výkonu práce Brno
• Nástup možný ihned

Profesní životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce zasílejte na e-mail: info@geneproof.com a do předmětu uveďte hledanou pozici „Manažer certifikace zdravotnických prostředků"

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Děkujeme za Váš zájem o společnost GeneProof a.s.