Specialista přístrojové techniky

Hledáme pracovníka na pozici Specialista přístrojové techniky.

Náplň práce

• Instalace přístrojů a školení zákazníků
• Validace a servis přístrojů
• Tvorba SOP a manuálů
• Zákaznický support
• Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

• VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru, biomedicínské inženýrství výhodou
• Vyhláška č. 50/1978 Sb. § 6 až 8 výhodou
• Znalost MS Office; základy programování a/nebo SQL výhodou
• Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
• Komunikační schopnosti
• Vhodné i pro absolventy

Osobnostní předpoklady

• Spolehlivost, bezúhonnost, loajalita
• Systematičnost
• Ochota se sebevzdělávat
• Proaktivní přístup
• Schopnost práce v týmu

Nabízíme

• zajímavé finanční ohodnocení vč. firemních benefitů
• příjemné pracovní prostředí
• zázemí moderní biotechnologické společnosti
• podpora vzdělávání, školení, kurzů
• práce na plný úvazek, 3měsíční zkušební lhůta
• nástup možný ihned
• pracoviště – Brno

Profesní životopis zasílejte na e-mail: martin.petrik@geneproof.com. Do předmětu uveďte hledanou pozici „Specialista přístrojové techniky".
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Děkujeme za Váš zájem o společnost GeneProof a.s.