Správce IT

Hledáme pracovníka na pozici Správce IT.

Náplň práce

• Kompletní správa počítačové sítě středně velké společnosti (30-50 pracovnch stanic)
• Spolupráce s externími dodavateli zařízení a služeb
• Správa serverů (mailserver, virtuální servery) a aktivních prvků
• Správa uživatelských stanic a tiskáren
• Plánování, správa a obnova HW a SW
• Standardní provoz a zálohování
• Udržování dokumentace

Používaný SW - Citrix, Microsoft Windows/Office, IceWarp, Helios Orange, VPN, Acronis. Výhodou je znalost Helios Orange, SQL apod.

Smluvený rozsah činností záleží na zkušenostech uchazeče a lze jej postupně rozšiřovat.

Požadujeme

• VŠ / SŠ vzdělání
• Aktivní znalost anglického jazyka (úroveň B1/B2)
• Řidičský průkaz sk. B
• Samostatnost a zodpovědnost
• Vhodné pro absolventy

Nabízíme

• Samostatná pozice na částečný/plný úvazek ve středně velké společnosti
• Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
• Zázemí moderní biotechnologické společnosti
• Sick days
• Stravenky / stravování v blízkosti pracoviště
• Místo výkonu práce Brno
• Nástup možný ihned

Profesní životopis v českém/anglickém jazyce a motivační dopis zasílejte na e-mail: info@geneproof.com Do předmětu uveďte hledanou pozici „Správce IT".
Děkujeme za Váš zájem o společnost GeneProof a.s.
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.