Welcome to GeneProof website!

It is great to see you here. To see all contents of the website, please register or restore your access.
We believe you will come back gladly.

GeneProof Team

 

User account
Forgot your password?
Searching

Kariéra v GeneProof?

GeneProof a.s. je dynamicky se rozvíjející moderní česká biotechnologická společnost. Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme molekulární diagnostiku do laboratoří více než 50 zemí celého světa. Co Vám můžeme nabídnout, pokud byste se rozhodli ucházet se o volná místa?

Jedním z nejdůležitějších aspektů práce u nás je klima na pracovišti – to se u nás snažíme udržovat příjemné a přátelské napříč firmou. Máme pro vás přichystané firemní benefity, multisport kartu, 5 týdnů dovolené, podporu vzdělávání, zázemí moderní hi-tech firmy, atraktivní finanční ohodnocení, neomezenou zásobu kávy zdarma a hlavně dveře otevřené u každého kolegy. Každý je připraven si vás vyslechnout a poradit vám – od specialistů ve výrobě až po našeho CEO.

GeneProof není korporát – i když rosteme velmi rychle, stále si snažíme udržet mezi zaměstnanci vřelé vztahy. Procházka po chodbě plné lidí, které ani nepoznáváte? To se vám u nás nestane. A nemusíte se bát, že byste něco nezvládali a my vás do toho hodili po hlavě. Máme totiž velmi podrobný a sofistikovaný on-boarding proces, který vás s firmou dobře seznámí!

Pokud se chcete podílet na růstu hi-tech společnosti, která se stává globálním hráčem na poli molekulární in-vitro diagnostiky, tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Pošlete svoje CV na mail uvedený v konkrétním inzerátu. A pokud vám něco není jasné, tak napište taky. A nebo klidně zavolejte. Budeme se těšit!

A na jaké pozice zrovna hledáme kolegy?

Pracovník výroby

Metrolog

Asistentka vedení společnosti

Portfolio administrátor

Správce výrobních linek

Manažer výroby

Project Manager obchodního oddělení

Specialista přístrojové techniky

Head of Oligonucleotide Synthesis Division

Oligonucleotide Chemist

Oligonucleotides Specialist - Analytical Chemist

Juniorní specialista pro registrace a jištění kvality

Specialist/ka pro registrace a jištění kvality - Regulatory Affairs/Quality Assurance Specialist